03 November 2004
+ 14 - 13
Mededeling van huishoudelijke aard!

Tsja, als je merkt dat door kleine technische problemen je site even een tikkie als 'knock-out' schijnt te werken moet je natuurlijk jezelf ook even op de hak nemen: Grandpa ging even knock-out!

Wat was (en is) er nu aan de hand? Het zit zo: m'n weblogje heeft in het account 100MB schijfruimte beschikbaar. Met name bedoeld voor alle artikelen, archief, webmail en de foto's. En die ruimte was laat in de middag plotsklaps op. Er kon geen reet meer bij. Door snel ingrijpen van Ome Punkey en m'n host liep het een en ander alweer redelijk, maar nog niet alles is helemaal 100% op het ogenblik. Als jullie gekke dingen merken, graag even in het reactieveld, maar ook dat heeft nog wat kuren op het ogenblik. Er wordt in ieder geval aan gewerkt, ik ben dus niet echt knock-out gegaan!

*Update*: er zijn wat problemen met het reactieveld sinds deze 'knock-out' post. Er wordt aan gewerkt. De CD hoes van Pantera was een bijdrage van Thrak, die deze foto in het reactieveld plaatste, alleen kwam zijn bericht nooit op de site door alle problemen. Nu dus eindelijk wel!

Ben benieuwd wanneer de schijf weer vol is…hou je het nu wel in de gaten makker?

Ik dacht al, ben ik nu gek? :)

Precies. Ik werd er echt gek van, want berichten met geintjes kwamen in de rechterbalk te staan, maar niet in het veld zelf! Jou foto, Thrak, was na ‘plaats reactie’ dus ook niet geplaatst. Het euvel heb ik met een wat kleinere pic weliswaar, dan alsnog verholpen!


  
Persoonlijke info onthouden?

Emoticons / Textile

  ( Register your username / Log in )

Kattebel:
Verberg email:

Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of email-adres in te typen.